Podejrzewasz męża o zdradę? Detektyw kobieta radzi

detektyw kobieta

Śledzenie niewiernego małżonka to jedno z najczęstszych zadań prywatnych detektywów, choć w zakres usług detektywistycznych wchodzi o wiele więcej działań. Detektywi są jednak zgodni – większość podejrzeń o zdrady sprawdza się. Co zarobić, aby sprawdzić wierność męża lub żony? Do kogo się udać? Jak wygląda śledzenie niewiernego małżonka? Na te i inne pytani odpowiada detektyw kobieta.

Detektyw kobieta to sprzymierzeniec zdradzanych żon

Choć wykonywany zawód nie ma płci, wiele pań twierdzi, że nikt nie zrozumie ich tak dobrze, jak druga kobieta. Stąd często bierze się popularność detektywów kobiet, które stanowią dużą konkurencję w męskim świecie usług detektywistycznych. Choć płeć piękna, podobnie jak panowie, oferuje mnóstwo innych usług, to właśnie zrozpaczone kobiety najczęściej pukają do biur, w których pracuje detektyw kobieta.

Wynajęcie detektywa w sprawach obyczajowych wiąże się z dwiema kwestiami. Po pierwsze należy rozważyć koszty, które będziemy musieli ponieść. Godzina pracy detektywa to cena od 100 do 400 złotych. Wszystko zależy od złożoności sprawy. Drugim problemem jest nasze psychiczne nastawienie. Musimy bowiem zdawać sobie sprawę z faktu, że detektyw może rzeczywiście dostarczyć nam dowodów sprawy współmałżonka i tak najczęściej się dzieje. Wówczas jesteśmy narażeni na silne emocje, które mogą mieć wpływ na nasze zdrowie.

Jak działa detektyw kobieta?

Kobiety, w odróżnieniu od mężczyzn, mogą w swojej pracy wykorzystać wiele atutów, które dała im natura. Jednym z nich jest niewątpliwie empatia, zdolność słuchania, przebiegłość oraz… uroda! To właśnie uroda oraz możliwość błyskawicznej zmiany wyglądu często sprawia, że kobiety stają się o wiele bardziej skuteczne niż mężczyźni w zawodzie detektywa.

Praca detektywa podczas poszukiwania dowodów sprawy często bywa nużąca. Polega zazwyczaj na wielogodzinnym śledzeniu obiektu w taki sposób, by osoba obserwowana tego nie zauważyła. W tym przypadku również kobiety są górą nad mężczyznami, bowiem nawet jeśli ktoś zauważy jadącą za nim kobietę, nikt nie pomyśli, że może być ona prywatnym detektywem! Automatycznie bowiem łączymy ten zawód z mężczyznami.

Detektyw kobieta musi dokładnie przygotować się do powierzonego zadania. Przed rozpoczęciem śledzenia obiektu kompletuje niezbędne wyposażenie, jak kamery czy aparaty, dzięki którym możliwe jest zrobienie zdjęcia z dużej odległości. Często też podsłuchy i kamery umieszczane są w mieszkaniu osoby podejrzewanej o sprawę. Warto jednak wiedzieć, że sam detektyw nie może ich zamontować, dlatego często proszą o to osobę, zlecającą sprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *