Świąteczny catering? Sprawdź oferty restauracji Stary Mokotów

restauracja stary mokotów

Święta to czas, kiedy wszyscy zapominamy o rygorystycznych dietach i chcemy po prostu cieszyć się pysznymi posiłkami. Problem polega jednak na tym, że aby móc rozkoszować się czerwonym barszczem, pierogami czy innymi przysmakami, musimy najpierw je przygotować. Wiele osób w codziennym zgiełku nie znajduje czasu na to, aby spokojnie przyrządzić wigilijne dania lub poczęstunki dla gości na świąteczne dni. W takich przypadkach świetnie sprawdzają się świąteczne oferty, które proponuje na przykład Restauracja Stary Mokotów. Zaskocz swoich najbliższych wykwintnymi daniami bożonarodzeniowymi.

Zalety korzystania z oferty świątecznej – restauracja Stary Mokotów

Oferta świąteczna w eleganckiej restauracji to coś więcej niż znany wielu osobom catering świąteczny. Przede wszystkim dania, które możemy odszukać w menu, są wyjątkowe. Połączenie tradycyjnych polskich smaków z nutką nowoczesności z pewnością skradnie serca wszystkim zaproszonym gościom i będzie wspominane przez wiele kolejnych lat.
Kolejną zaletą oferty świątecznej w restauracji na Starym Mokotowie jest oszczędność czasu. Dzięki możliwości wcześniejszego zamawiania dań możemy złożyć swoje propozycje sporo przed 24 grudnia. Dzięki temu nie musimy przez cały miesiąc myśleć wyłącznie o tym, że musimy jeszcze zadbać o świąteczne potrawy. PAPU – restauracja Stary Mokotów umożliwia swoim Gościom odbiór zamówień aż 23 grudnia! Dzięki temu na naszych stołach pojawią się świeże i wyjątkowo pyszne przysmaki.

Co możemy zamówić w restauracjach na Starym Mokotowie?

Ile restauracji, tyle pomysłów. W lokalach możemy zamówić przeróżne dania, związane z tradycyjnym świętowaniem Bożego Narodzenia. Wiele miejsc oferuje także potrawy nowoczesne, choć wciąż nawiązujące do tych powszechnie znanych. I tak w restauracji PAPU możemy zamówić chociażby:

  • tatar ze śledzia bałtyckiego,
  • pierogi z kapustą i z grzybami, cielęciną lub królikiem,
  • kapustę wigilijną z suszoną śliwką i borowikami,
  • sandacza w sosie borowikowym lub maślanym,
  • dorsza,
  • drób: kaczka, gęś,
  • zupę grzybową,
  • barszcz czerwony,
  • desery: makowiec, piernik, mazurek
  • i wiele innych.

Ceny ofert świątecznych w restauracjach na Starym Mokotowie są bardzo zróżnicowane i często zależą od jakości użytych produktów oraz stopnia skomplikowania dania. Potrawy możemy kupować na porcje – zupy w litrowych opakowaniach. Takie rozwiązanie daje nam szansę na zamówienie odpowiedniej ilości jedzenia, tak aby nie zmarnowało się żadne danie.

Jak zamówić ofertę świąteczną w restauracji na Starym Mokotowie?

Na stronie internetowej dobrej restauracji na Starym Mokotowie bez trudu powinniśmy odnaleźć informację o możliwości złożenia zamówienia na świąteczne specjały. W przypadku wspomnianej wyżej restauracji PAPU sytuacja wygląda następująco: do 19 grudnia należy złożyć zamówienie na wybrane potrawy. Można to zrobić osobiście lub telefonicznie. Do tego samego dnia trzeba uiścić zadatek w wysokości 40% wartości naszego zamówienia. Płatny jest on gotówką i nie podlega zwrotowi w przypadku, gdy zrezygnujemy z naszych potraw. Zamówienie możemy odebrać 23 grudnia lub 24 grudnia do godziny 13:00.

Zamówienie świątecznych dań z restauracji Stary Mokotów to świetne rozwiązanie szczególnie dla osób, które nie mają czasu na przygotowanie tradycyjnych potraw oraz dla tych, które pragną w tym roku zaskoczyć swoich najbliższych. Warto więc zadbać o zamówienie przysmaków jak najszybciej, by mieć pewność, że podczas Wigilii będziemy mogli raczyć się ich wyjątkowym smakiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *